محصولات ناسوت

خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی دارای انواع مختلف بوده و بر اساس نوع گرمایشی که انجام میدهد به صورت گازی و یا برقی دسته بندی می شود.

امروزه با توجه به سبک زندگی مردم و تنوع در نیازها ، شغل ها، و…  کسب و کارهای نوظهور و جدیدی در جوامع بشری به وجود آمده است.

یکی از بزرگ‌ترین شاخه‌های فعالیت انسان در زمینه بحث کشاورزی و فرآوردهای آن می باشد که به عنوان مثال می توان به فروش میوه و سبزی خشک شده اشاره کرد.

خشک نمودن میوه های متفاوت دارای جنبه های مثبت بسیار زیادی بوده و می‌توان به این طریق این میوه ها را برای مدت طولانی تر و با  طعم ثابت  بدون خراب شدن نگهداری کرد.

به همین دلیل یکی از روش های خشک نمودن انواع میوه ها و سبزی ها استفاده از دستگاههای برقی و یا گازی می باشد که می توانیم از آنها با بالاترین کیفیت و بهره برای خشک نمودن میوه ها استفاده کنیم.

میوه خشک کن برقی ناسوت

مصرف برق میوه خشک کن

مصرف برق میوه خشک کن ها که به صورت دستگاه هایی با توان های متنوع هستند بستگی به تعداد سینی ها و یا طبقات آن ها دارد که گنجایش و حجم خروجی آن را در خشک کردن میوه ها تعیین می‌کند.

غالباً مصرف برق میوه خشک کن های خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی  از 200 وات شروع شده و تا چند کیلو وات متغییر است.

دستگاه میوه خشک کن

اگر قصد خرید دستگاه خشک کن میوه خانگی را دارید پیشنهاد می کنیم ابتدا با مشاورین ما صحبت کرده تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

میوه خشک کن برقی ناسوت

شما میتوانید براحتی در این زمینه کسب درآمد مناسبی را در منزل و یا محل فعالیت خود به دور از هرگونه مشکلی داشته باشید. 

گروه ناسوت تولید کننده و ارائه دهنده انواع خشک کن های میوه و سبزی در سایزهای مختلف می باشد.

راستگوفر  09114668107

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *