محصولات ناسوت

آیا دستگاه میوه خشک کن زیان آور است

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از افراد خریدار دستگاه میوه خشک کن را درگیر کرده است این است که آیا دستگاه میوه خشک کن ضرر دارد؟ زیانهای استفاده از میوه خشک چیست؟

همانطور که شما نیز می دانید همه میوه ها دارای خواص منحصر به فرد بوده و مطمئناً خشک شده هر میوه ای نیز حاوی درصد قابل توجهی از ویتامین ها و خواص همان میوه میباشد.

خشک کردن میوه ها دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که ما در مقاله ای به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم.

میوه خشک با میوه خشک کن خانگی ناسوت

اگر میوه های خشک شده به صورت سنتی و یا بدون رعایت بهداشت تولید شوند نباید انتظار محصول سالمی را داشته و این محصول دارای ضررها و خطرات بسیاری می باشد.

موارد مهم تولید میوه خشک مضر:

  1. خشک شدن میوه ها در زیر نور آفتاب در محیط غیربهداشتی
  2. خشک کردن میوه ها  و نگهداری آنها در کنار میوه های آبدار
  3. نگهداری میوه های تازه و یا خشک شده در محیطی که دارای گرد و خاک و آلودگی می باشد
  4. بسته بندی غیر اصولی و یا نامناسب برای ارسال به بازار.

موارد فوق به عنوان مهم ترین موارد در زمینه تولید یک محصول بی کیفیت و یا مضر می باشد که باعث ورود میکروب های مختلف به بدن انسان و تولید آلودگی ها و بیماری های متفاوت می شود.

اما اگر از دستگاه های خشک کن با کیفیت استفاده شود مشکلات فوق را نخواهید داشت و به راحتی می توانید محصولی با کیفیت استاندارد و تضمینی برای سلامت خود استفاده کنید.

به عنوان مثال خشک شده میوه آلو دارای ترکیبات فنولی می باشد که مانند آنتی اکسیدان عمل کرده و خطر سرطان روده را کم میکند آلو خشک به حفظ روده از بیماری سرطان کمک کرده که این عمل به خاطر حفظ باکتری های  مفید موجود در روده مانند باکتری میکروبیوتا اتفاق می افتد.

آلو خشک

نکات طلایی در تولید پودر میوه خانگی
انواع دستگاه های خشک کن میوه
چگونه خشک کن میوه مناسب انتخاب نماییم

گروه ناسوت تولید کننده و ارائه دهنده دستگاه های میوه خشک کن در تنوع بسیار زیاد و دسته بندی های متنوع در سطح کشور می باشد جهت سفارش دستگاه میوه خشک کن برقی و گازی در حجم های  تولیدی کم و زیاد می توانید با شماره درج شده در زیر همین مطلب با ما ارتباط بگیرید. 

راستگوفر  09114668107 ( سایر راههای ارتباطی در بخش تماس با ما درج شده است )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *